Hc-49s kwarcowy generator elektroniczny zestaw rezonator Ceramiczny kwarcowy rezonator 32.768 Mhz 4 Mhz 8 Mhz 12 Mhz 16 Mhz 20 Mhz 25 Mhz DIP

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł26.04

zł27.41

-4 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Zapraszamy do naszego sklepu

Jeśli kupujesz większą ilość, prosimy o kontakt z nami

Banktransfer

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy: Kraj Ok.Czas dostawy

Porcelanowa poczta lotnicza poczta Stany Zjednoczone, wielka Brytania, Australia 20-30 dni roboczych Kanada, Europa Zachodnia, Europa Północna, Europa Środkowa 20-30 dni roboczych inny kraj 20-30 dni roboczych Fedex lub DHL Ameryka Północna, Australia, europa Północna, Europa Zachodnia, Europa Środkowa 3-7 dni roboczych inny kraj 5-10 dni roboczych

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Motoimperium.eu.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Motoimperium.eu!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązać problemu, jeśli nie wiemy o nich

witamy w następnej wizyty

Tagi: mechanizm kwarcowy generator remot, 16 Mhz, diy elektroniczny zestaw, diy kit zestaw diy elektronika, arduino, e-fajki zestaw, Rezonator 16 Mhz, zestaw aktywnego generatora kwarcowego, SMD Kryształ 16 Mhz, zestawy elektroniki cyfrowej

marka Мегмоки
stan NOWA
Typ Regulator Napięcia
Temperatura Pracy STANDARD
Numer Modelu Kryształ
Pakiet MACZAĆ
podanie napięcia STANDARD
Aplikacja Komputer
Moc Rozpraszania STANDARD

Napisz opinię

Hc-49s kwarcowy generator elektroniczny zestaw rezonator Ceramiczny kwarcowy rezonator 32.768 Mhz 4 Mhz 8 Mhz 12 Mhz 16 Mhz 20 Mhz 25 Mhz DIP

Hc-49s kwarcowy generator elektroniczny zestaw rezonator Ceramiczny kwarcowy rezonator 32.768 Mhz 4 Mhz 8 Mhz 12 Mhz 16 Mhz 20 Mhz 25 Mhz DIP

Napisz opinię

Wam też może się spodobać