MLD-DB-USB Charge port płytka drukowana do tabletu DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

MLD-DB-USB Charge port płytka drukowana do tabletu DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G

Kompatybilny model: dla tabletu DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G

W pakiecie all inclusive: 1SZT Mld-db-usb port ładowania płytka drukowana

Wysyłka:

Przy składaniu zamówienia proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wysyłamy towar w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.

Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

ZWROT :

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów najlepiej jak to możliwe.

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy zostaną one zwrócone, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Gwarancja I Serwis:

Oferujemy bezpłatną wymianę na 1 miesiąc.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 15 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru .Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Oferujemy także darmowe konserwacja w ciągu 12 miesięcy.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Jeśli jakakolwiek część powinna być wymieniona, kupujący musi również pokryć koszty części zamiennych.

Przed odesłaniem towaru Proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistyki z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

Opinie:

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

Tagi: kamera dell venue, 2 pinowe złącze listwy, miejsce 5130, USB-płyta dell venue 11 pro, dell venue 10 pro 5055, kupić dell venue 8 pro, Ekran LCD dell venue 11 pro, dell venu 11 pro, złącze modemu huawei, od c do dc

Kompatybilny Model DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G
Numer Modelu 11 PRO
Typ Złącza
Status Produktów Magazyn
Pakiet Skrzynia
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Dowód NIE
Przedmiot Płytka MLD-DB-USB Charge port PCB Board
marka Цзинтай

Napisz opinię

MLD-DB-USB Charge port płytka drukowana do tabletu DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G

MLD-DB-USB Charge port płytka drukowana do tabletu DELL VENUE 11 PRO 5130 T06G

Napisz opinię

Wam też może się spodobać