GSM Gate Opener GSM Remote Switch RTU5024 Garage Swing Sliding Gate Opener Remote Control On/Off Switch Access Door Opener

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł78.49

zł133.03

-40 %

Podziel się na portalach społecznościowych

RTU5024 GSM garaż huśtawka przesuwne bramy otwieracz drzwi przekaźnik do zdalnego włączania/wyłączania darmowe rozmowy SMS zespół dostępu otwieracz drzwi 200 użytkowników

Ogólne informacje:

Ten mechanizm otwierania bramy GSM ma zdalne włączanie/wyłączanie w autoryzowanym telefon, darmowe rozmowy, którym można zarządzać z dowolnego miejsca, bez ograniczenia odległości, bardzo wygodne.

Cechy:

*850/900/1800/1900MHz dual bands, może pracować w Światowych sieciach GSM.

*Brak opłat za telefon.Łączniki centralka GSM odpowiada na wyzwanie z autoryzowanego numeru, a następnie wykonuje czynność włączania/wyłączania na pierwszym "kółku".

*Bezpieczny - za pomocą caller-ID w celu identyfikacji, nieznane abonenci są ignorowane.

*Dodawanie lub usuwanie użytkowników za pomocą tekstu polecenia SMS.

*Nie ma potrzeby, aby zapewnić pilot zdalnego sterowania lub klucze dla różnych użytkowników.

*W określonym czasie można dostosować do 200 autoryzowanych numerów telefonów.

*Akcja przekazywania zwróci SMS-potwierdzenie właściciela lub autoryzowanego numeru połączenia, funkcja ta jest dostępna do edycji przez użytkownika.

*Czas zamknięcia lub otwarcia przekaźnik programowany.

*Wiele aplikacji. (Bramki, słupki, szlabany, bramy garażowe, rolety i dojazdowe drzwi lub maszyny).

Dane techniczne:

Model: RTU5024

Częstotliwość GSM: 850/900/1800/1900 Mhz

Wyjście cyfrowe: NC/NO suchej kontakt, 3A/240VAC

Źródło zasilania: 9-15V dc/2A

Pobór mocy: 12 W wejście 50 ma maks./średnia 25 ma

Karta SIM: standardowa karta SIM

Antena: 50Ω SMA anteny interfejs

Zakres Temperatur: -20~+60°C

Zakres wilgotności: wilgotność względna 90%

Wymiary: ok. 3.23*2.99*1.06 w / 82*76*27 mm

informacje o pakiecie:

Rozmiar opakowania: ok. 5.12*3.82*1.81 w / 13*9.7*3 cm

Waga wraz z opakowaniem: około 7,88 oz / 223 g

Listę Pakietów:

1 * GSM otwieracz drzwi

1 * Instrukcja Obsługi

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Motoimperium.eu.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Motoimperium.eu!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Tagi: zdalny mechanizm otwierania bram skrzydłowych, alarm gsm, bramy automatyczne, 1 mechanizm otwierania bram skrzydłowych, mechanizmy otwierania bramy, mechanizm otwierania bramy, brama dwuskrzydłowa, gsm-przekaźnik, brama gsm, przemysłowy консервооткрыватель bramy biegunach

Nazwa GSM otwieracz bramy
Kolor Czarny
Numer Modelu RTU5024
Kierunek NIE
GSM Gate opener Band GSM 850/900/1800/1900 Mhz
Tryb Bezpieczeństwa Odporność
marka ККМУН
GSM Gate opener działa BEZPŁATNY TELEFON ,SMS-POLECENIA

Napisz opinię

GSM Gate Opener GSM Remote Switch RTU5024 Garage Swing Sliding Gate Opener Remote Control On/Off Switch Access Door Opener

GSM Gate Opener GSM Remote Switch RTU5024 Garage Swing Sliding Gate Opener Remote Control On/Off Switch Access Door Opener

Napisz opinię

Wam też może się spodobać