Nowa nowa bateria TOPCON TBB-2 NIMH dla tachimetrów TOPCON GTS-102 GTS-105

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł127.48

zł144.87

-12 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Opis

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości Akumulator ТББ-2 NiMH baterii, to również zastępuje BT-G1, BT-52Q i BT-52QA, to działa dla GTS-102N, GTS-to 105Н i długa lista innych tachimetr Topcon stacji, bateria wygląda identycznie, jak urządzenia do Bt-52QA bateria z wyjątkiem koloru.jak pokazano na zdjęciu można pracować na тахеометре 100/200/300/3000 firmy Topcon serii Dane techniczne akumulatora: NiMH 7.2 V. 2300 mah Typ baterii: Ni-MH Napięcie Wyjściowe: 7,2 W Pojemność: 2300 mah Kolor: szary opakowanie zawiera: 1szt x nowa bateria Topcon TBB-2

Płatność

Akceptujemy tylko PayPal.Proszę, zapłać jak najszybciej po zakupie (nie później niż 7 dni po zakończeniu aukcji).Do zakupu kilku towarów proszę, dokończ składanie zamówienia dopiero po tym, jak wygrał wszystkie swoje produkty.Dla twojej wygody oferty na dostawę będą pobierane automatycznie przy składaniu zamówienia.

Polityka Dostawy

1.Wyślemy towar na adres EBAY w ciągu 48 godzin po otrzymaniu oczyszczonego płatności.Nie wysyłamy w weekend lub święta. 2.Towar(y) zostanie wysłany do potwierdzony Ebay adres kupującego.Zanim zapłacisz, proszę, upewnij się, że twój adres w serwisie ebay pokrywa się z adresem, na który chcesz, abyśmy wysłali towar. 3.dostawa trwa około od 8 do 18 dni roboczych,ale czasami dochodzi do 25-30 dni do odległych dzielnic.Czyli zależy od frachtu w różnych krajach. 4.Koszt wysyłki i obsługi zawiera skrzynki, opakowania, magazynowe i dystrybucyjne koszty. 5.As kupujący, to jest twój obowiązek zapłaty podatku, gdy robisz zamówienie z zagranicy.Nasza cena nie zawiera podatku VAT lub inne ukryte opłaty 6.Uwaga: nie wysyłamy towar w lokalnych , Nigerii, Włoch, Afryki i niektórych odległych wyspa kraju.

Zasady zwrotu

1.każdy problem z towarem lub nie jest zadowolona z tego produktu, proszę skontaktować się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu towaru.Zwrot możliwy jest tylko w ciągu 14 dni, po 14 dniach-tylko naprawy. 2.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia lub szkody jest / są wynikiem niewłaściwego użytkowania przez kupującego.Kupujący ponosi odpowiedzialność za pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej.Jeśli towar jest uszkodzony, można go wymienić, po prostu zwrócić go w ciągu 2 tygodni po przybyciu do pełnego zwrotu pieniędzy po odliczeniu wszystkich opłat za wysyłkę i obsługę.Towary muszą być zwrócone ze wszystkimi akcesoriami i oryginalnym opakowaniem.W przeciwnym razie wymiana nie zostanie dokonana.Dla wszystkich zwracanych produktów klienci powinni skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego. 3.zwrócony opłaty wysyłki na odpowiedzialność kupującego, jeśli zwrot nie będzie wynikiem naszego błędu.I wszystkie zwroty błędów, nie związane ze sprzedającym, aby powrócić podlegają 20%-noe komisji o ponowne przechowywanie.Klienci płacą koszt dostawy na własny koszt, aby zwrócić towar do wymiany lub zwrotu.Będziemy ponosić odpowiedzialności za koszty wysyłki wymiany towaru.Zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu zwróconego towaru.

Opinie

1.Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu, proszę, nie spiesz się, aby zostawić negatywny/neutralny komentarz.Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że każdy klient w 100% zadowolony i rozwiązać każdy problem jest dla ciebie. 2.Jeśli jesteś zadowolony z produktu,który otrzymałeś, prosimy zostawić nam pozytywną opinię. 3.Naszym pierwszym zadaniem jest, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z każdej transakcji.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić jakieś 1 lub 2 oceny, negatywną opinię lub otworzyć dowolny spór.Gdy napotkasz jakiś problem w transakcji, proszę skontaktuj się z nami za pośrednictwem centrum wiadomości Ebay, my odpowiemy w ciągu 24 godzin w ciągu dni roboczych.

Czas Pracy

1. czas pracy: od poniedziałku do soboty, nie wliczając w to niedziele i święta. 2.Jeśli masz jakieś problemy, jesteśmy gotowi ci pomóc.Proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, zanim zostawić jakiś komentarz.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby odpowiedzieć na twoje e-maile w ciągu 24 godzin w ciągu dnia roboczego.

Tagi: tachimetr, akumulator tachimetr, sklep geodezyjnej sprzętu, stacja ogółem, dla urządzeń, tachimetr profesjonalny, bateria topcon, samsung gusto akumulator, pryzmat topcon, bateria lr20 d

DIY dostawy Obróbka metali

Napisz opinię

Nowa nowa bateria TOPCON TBB-2 NIMH dla tachimetrów TOPCON GTS-102 GTS-105

Nowa nowa bateria TOPCON TBB-2 NIMH dla tachimetrów TOPCON GTS-102 GTS-105

Napisz opinię

Wam też może się spodobać