Gorący nowy podwójny projekt 600 par ucha ucha ucha igły auriculotherapy są igły akupunktury piłkę terapia masaż ucha Vaccaria nasiona naklejki

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Nasiona ваккарии lub nasiona ucha-to nie odbiegające, bez nasiona ciśnienia, stosowane do аурикулотерапии.

Dla pęsety lub pincety, aby pomóc wybrać nasiona i nałożyć na ucho

Opakowanie: 60 sztuk w jednym panelu, zaledwie 10 paneli 600 sztuk 1 opakowanie / lot

Cechą

Według tradycyjnej medycyny chińskiej, w uchu znajdują się punkty akupresury, odpowiednie do każdej części ciała.

Kiedy stymulujesz punkt, elegancki i obfite przepływ qi lub energii życiowej wraca

odpowiedni organ lub obszar, który umożliwia gojenie mieć miejsce.Nasiona Kłos można używać oddzielnie lub w

połączenie z akupunktura lub punktowym masażem ciała w leczeniu wielu objawów, a także

może zaoferować miękkie wsparcie dla waszych wysiłków w celu zmniejszenia wagi lub rzucenia palenia,

Nasiona roślin vaccaria wystarczająco małe, aby siedzieć dokładnie nad jednym punktem ciśnienia.Ten

cecha ważna, bo ucho przepełnia punktami nacisku, i łatwo go trafić.

punkt lub punkty, które otaczają tę, którą masz zamiar napędzać.Vaccaria działa również dla aktywizacji

krwi, i otwiera kanały energetyczne organizmu i przyspiesza proces gojenia, zgodnie z

na stronie internetowej Yin Yang House.Wiele produktów nasion vaccaria pochodzą z przymocowaną taśmą

do każdego nasienia do łatwego zastosowania.

Terapia nasiona ucha, znany również jako аурикулярная terapia opiera się na zasadach tradycyjnej medycyny chińskiej, która rozważa ucho jak mikrokosmos ciała.Аурикулярная terapia wykorzystuje punktu ucha wraz z małymi okrągłymi nasionami, które skromnie oznaczone na części ucha zewnętrznego, które klient może naciskać w ciągu 3-4 dni jako dodatkowej stymulacji punktów.

akupunktura zdjęcia

Terapia nasiona ucha szeroko stosowane w wielu stanach, w tym leczenia uzależnień, rzucenie palenia, zaburzenia nastroju, otyłość, ból i wiele innych.Niektóre акупунктуристы leczą tylko ucho.Ten system medyczny podkreśla holistyczne podejście do medycyny, podejście, które leczy całego człowieka.Punkty akupunktury, znajdujące się w uchu, pomagają regulować narządów wewnętrznych, struktury i funkcji organizmu.

Аурикулярная terapia ma długą historię stosowania w Chinach.O tym wspomniano w najbardziej znanym z древнекитайских medycznych podręczników - "klasyki wewnętrznej medycyny żółtego cesarza"." Obecnie wykazano, że аурикулярная terapia stymuluje wydzielanie endorfin, własnych środków chemicznych, które powodują dobre samopoczucie.

zdjęcia akupunktura

Ucho-to szczególny punkt na uchu, która ma szczególne znaczenie w diagnostyce i/lub leczeniu.Większość z nich odpowiadają określonej części ciała, takie jak organy i stawy, podczas gdy niektóre punkty są specyficzne dla określonych chorób.

| W niż korzyści Uszne terapii?

Wygodny, naturalny, bez igieł i bezbolesny.

Naturalne i bezbolesne: chociaż Аурикулярная terapia ma wiele wspólnych cech z tradycyjnej akupunktura, to bezbolesny proces, z powodu tego, że Аурикулярная terapia nie wnika w skórę.

Po prostu: za pomocą Uszne terapii diagnostyka i leczenie znacznie łatwiejsze.Аурикулярная Diagnostyka oferuje bardzo prostą metodę diagnostyki poprzez sprawdzanie kolorów, kształtów i zmiany sygnału elektrycznego w określonych punktach ucha.Аурикулярное leczenie, z drugiej strony, traktuje klientów po prostu nasieniem i masażem.

Wydajność: mimo Аурикулярная terapia jest prosta, jednak nie udowodniono, że jest ona bardzo skuteczna zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu.

Аурикулярная medycyna ma wiele zalet w stosunku do innych leków z powodu swoich unikalnych metod diagnostyki i leczenia.Аурикулярная Medycyna...

może być stosowane do diagnozowania wielu różnych chorób, w tym chorób wewnętrznych, a także stanów chirurgicznych

może być używany w celach estetycznych i do walki ze starzeniem się

doskonale nadaje się do łagodzenia bólu, gorączki, zawrotów głowy i zawroty głowy, a także w celu oczyszczenia umysłu

| Dlaczego ucho do diagnostyki i leczenia chorób?

Аурикулярная terapia łączy Zachodnią i chińską teorii zdrowia jak balansu i równowagi.

Korzystanie z ucha opiera się na bogatych i wielu związkach, które ma z ośrodkowym układem nerwowym.Kształt ciała jest przewidywane na ucho, i każdy punkt ciała odpowiada punktu ucha." Za pomocą tej teorii jest bardzo łatwo zrozumieć, dlaczego tak skutecznie leczyć choroby całego ciała, po prostu stymulację określonych punktów na uchu.

Ponadto, na podstawie BMT uważa się, że ucho ma ścisły związek z dwunastoma do kanałów telewizji satelitarnej i коллатералями i jest miejscem, gdzie południki są, kończą się i przecinają się z każdym uchem.Leczenie ucha może stymulować kanały i коллатерали, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia.Opierając się na zapisach starożytnych chińskich książek medycznych, Аурикулярная terapia wykorzystywana do leczenia chorób w Chinach już około 2000 lat.

Tagi: powoduje lustro, ucha klej, akupunktura ucha, zaczep naklejka, masaż ucha, auriculotherapy są ucha, zestaw do аурикулотерапии, akupunktura, аурикулярная terapia, małżowiny usznej

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Aplikacja Ciało
marka małże

Napisz opinię

Gorący nowy podwójny projekt 600 par ucha ucha ucha igły auriculotherapy są igły akupunktury piłkę terapia masaż ucha Vaccaria nasiona naklejki

Gorący nowy podwójny projekt 600 par ucha ucha ucha igły auriculotherapy są igły akupunktury piłkę terapia masaż ucha Vaccaria nasiona naklejki

Napisz opinię

Wam też może się spodobać